Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Guess who's back
Exclamation 
Jak to brzmiało pół roku temu? Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany... 
po tym pół roku w końcu duże zmiany nadeszły, a dodatkowo jeszcze trochę zmian przed nami.

Może najpierw te małe zmiany, a mianowicie do Zarządu obok Kosy dołączył Adzik, który w głównej mierze będzie zajmował się sprawami forum ale wbije od czasu do czasu na serwer postrzelać wam kilka baniek (albo wy jemu Big Grin). 

Z małych zmian to tyle, a co z dużymi? 
Otóż najważniejszą rzeczą jest zmiana silnika forum który da nam nowe możliwości co do wyglądu czy do nowych opcji na forum a co najważniejsze można już bezpiecznie na nie wejść. Nie jest to forum doskonałe ale na pewno z dnia na dzień będzie lepiej, dlatego tym bardziej zapraszam was byście się zarejestrowali i wspólnie budowali społeczność Skillownii.

Są jeszcze w naszych szeregach starzy wyjadacze, co jakiś czas spojrzą na forum czy Facebooka by zobaczyć co tam na Skillownii się dzieje, mam dla nich dobrą wiadomość. Otwieramy na nowo serwery CS 1.6!! Ich opiekunem będzie Volter, który właśnie wyszedł z propozycją podpięcia swoich serwerów pod naszą ,,bandere". Aktualne serwery 1.6 to:
  • #1 Only DD2 
  • Zombie MOD
  • Chowany [OLD]
Myślę że z biegiem czasu i większą ilością graczy którzy tęsknią za starymi czasami powstanie ich więcej (męczcie Voltera Tongue ) 

Jeśli chodzi o serwery GO już tak dużo się nie zmieniło wciąż mamy ODD2, FFA, Aim Dm Pistol Hs , Aim Dm HS Only i Retake (zrezygnowaliśmy narazie z pomysłu tworzenia Only AWP)
Z każdymi zmianami będziecie poinformowani i będziecie mogli się z nimi zapoznać w naszym Systemie Aktualizacji. A co to? Dowiecie się niebawem.

Pozostaje mi tylko zaprosić was na nasze serwery, nasze forum 
I niech Skill będzie z wami 

Odpowiedz
Zmieńcie to #1 Only DD2 tak jak Stefan mówił Big Grin

Odpowiedz
Zmiany, zmiany jak mnie to cieszy mrrr😍😍

Nie chcesz, bym widziała, jak płaczesz.  -_-

Odpowiedz
Wszystko zbiegiem czasu, jestem otwarty propozycje, póki funduszu mi nie zabraknie.
Skillownie.com uważam za otwarta.
Dziękuję Dobranoc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2018, 22:10 przez Volter. Powód edycji: Literowkir )
[Obrazek: pre_1405693903__sryf.jpg]

Odpowiedz
No wreszcie Big Grin

[Obrazek: 3LTsGc.jpg]

[Obrazek: QorOIJ.gif]

Odpowiedz
(24-05-2018, 20:04)QuatZo napisał(a): Zmieńcie to #1 Only DD2 tak jak Stefan mówił Big Grin

Pozwoliłem sobie to zmienić, żeby nie było, że leser jestem Big Grin

Odpowiedz
Aż miło się zrobiło Smile
Jak by coś trzeba było pomóc to piszcie - w miarę możliwość postaram się dołożyć własną cegiełkę

[Obrazek: pre_1384208409__sygn.gif]

[Obrazek: pre_1432583899__2.jpg]      [Obrazek: pre_1432583938__3.jpg]

Odpowiedz
Ech, sztywniak na raz.
Lucifer napisał 27-05-2018, 12:56:
Gdzie jest mój tytuł? :C
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2018, 12:56 przez Lucifer.)
So, who’s in charge now? I need to know who to ignore.
Odpowiedz
Ja się też dołożę, ile tylko mogę, a przez najbliższe miesiące będzie tego trochę mam nadzieje Big Grin

Odpowiedz
Teraz tylko ściągnąć starą ekipę z zm Big Grin

Odpowiedz
Od strony finansowej dam rade, ale dziękuję Smile największa pomoc to od strony technicznej i aktywności na forum by była Smile

Odpowiedz

Skocz do: