Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Zamknięty] : Podanie na admina
Thumbs Up 
:) Nick: MATEO

Steam: Nie

Staż w sieci: trochę już jest 

Czy miałeś już admina: Tak

Znajomość komend AMX: 5

Dlaczego ja ?: Ostatnio pojawiła się jakaś plaga oszustów na #1 gdzie jestem dość często i chciałbym tam pomóc Adminom w robieniu ,,porządku", nie chcę już  ich  dalej spamować zgłoszeniami na [email protected] Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby. mateo 

Podanie napisane od razu po założeniu konta, "Staż w sieci: trochę już jest" Co mam przez to rozmieć?
Brak STEAM, jeszcze przemilczę.
Ja mogę podjąć decyzję, ale muszę mieć na czym bazować, czekam na głosy.

[Obrazek: pre_1405693903__sryf.jpg]

Jak dla mnie mało informacji, 0 konkretów
Brak STEAM - takie brutalne czasy, ale ja 4 lata temu do sklepu biegłem po csa by mieć tu admina (za pierwszym razem) Big Grin
Raczej na NIE

//Edit - chociaż z drugiej strony, jeżeli mamy braki w ukadrowaniu, a po drodze jeszcze nie za dużo 1.6 graczy, to każdy się przyda, jednak zostaje przy swoim głosie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2018, 22:53 przez liptonlemon.)
chuj, jak gra to dałbym mu szanse. Sprawdzcie w statach ile ma czasu online.

Spalony na samym wejściu. Konto założone tylko na sam temat, mógł choć 2-3 dni poudzielac się na forum, posiedzieć z nami. Nawet nie przywitał się w danym dziale Heart . Ja o nim nic nie wiem.. Odemnie Nie x2 Exclamation 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2018, 14:20 przez Orbitka.)
Nie chcesz, bym widziała, jak płaczesz.  -_-

Tylko gdzie ma sie udzielac jak nawet my nie mamy gdzie pisac, bo malo jest aktywnych tematow

To niech nowy założy Smile zobacz skandal ile możliwości w ogólnotematycznym

Użytkownik po Napisaniu Podania już wiecej nie pojawił się na Forum, co oznacza że nie zależy mu na pełnieniu roli Administratora
na Serwerze

Podanie ODRZUCAM!

Temat został zamknięty przez administratora.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Skocz do: