Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Przyszłość Serwerów 1.6
Witajcie ja jestem Damian

Chciałbym was prosić o radę, ponieważ posiadamy Aktualnie 3 Serwery 1.6, ale nie są one zbyt bardzo oblegane.
Wydaje mi się, że nie jest to za sprawą Reklamy, a sprawą MODA.
I tu nasuwa się Pytanie o was, Chciałbym abyście chwilę się zastanowili powrócili do dawnych, czasów lub przejrzeli internety, oraz konkurencję wyciągnęli różnice bądź wnioski i razem stworzymy Serwer na którym jest Największa Aktywność Graczy.
Sam nic nie wskóram, Serwery tworze oraz opiekuje się nimi z Pasji, lecz czasem i Pasja nie wystarcza.

Chciałbym stworzyć jeden Serwer który przyciągnie uwagę sieci, oraz skłoni do wejścia na Inny.

Co do ZM, jest to troszkę skomplikowane, jak na dzień dzisiejszy nie widzę go w roli perełki 1.6 Skillowni.com.

Dziękuje za uwagę 
Volter.
Kosa napisał 17-06-2018, 08:16:
ODD2 Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2018, 08:16 przez Kosa.)
[Obrazek: pre_1405693903__sryf.jpg]

Odpowiedz
Ciężka sprawa - najlepiej wejść wieczorem i sprawdzić na popularnych stronach reklamujących serwery (wiaderko? cssetti? coś jeszcze?) co jest najbardziej oblegane
Ja osobiście tęsknie za zombie modem, ale odkąd wyszedł go, to 1.6 dogorywa, a odkąd wyszły battle royale, to cały cs umiera w męczarniach :/

Jakieś 1,5 roku temu próbowałem postawić własny serwer zm, praktycznie bez doświadczenia, prawie bez reklamy i bez żadnego wsparcia jakiejkolwiek sieci serwerów - efekt był nieco lepszy niż teraz widzę na 1.6 serwerach, ale i tak - albo atrakcyjny mod, albo solidna reklama.

W chowanego nie ma co inwestować - hide 'n' seek w cs:go jest wystarczającą konkurencją, żeby to miało jakikolwiek sens sprawdzić. Tak samo zombie mody - dzieciarnia rozgustowała się w zombie escape, gdzie jesteś nie do zabicia jako zm i jedyne co musisz, to trzymać "w" i tyle.

Coś czuję że ODD2, DD2/INF/NUKE albo jakiś cod mod sprawdzą się najlepiej.

Odpowiedz
Stare dobre ODD2. Najlepsze rzeczy. Nie grałem i nie gram zbyt często w 1.6 ale myślę że w tym czasie jak ktoś już gra to po to by sobie postrzelac na luzie. Pogadać. Nie szuka jakiś nie wiadomo modów.

Odpowiedz
Autorski mod, w rzeczy samej może to wzbudzić choćby chwilowe zainteresowanie potencjalnych graczy.

Ciężko o coś takiego, a samym gadaniem niewiele się zdziała, aczkolwiek przybywam z ofertą:

Stworzyłem własny mod napisany od zera - Ghost Mod. Można powiedzieć, że jest nieco pokrewny z Zombie Modem, ale zawiera bardzo wiele udoskonaleń. Z racji na jego unikatowość, nie jestem w stanie podzielić się kodem źródłowym ot tak. Ale biorąc za pewnik, że pokażą się gracze - podzielę się z Wami pluginami.

Oczywiście to tylko propozycja. Nie stanowi ona gwarancji odzyskania starego blasku tej sieci (i posiadam obawy, że do takiego zjawiska już nie dojdzie..)

Odpowiedz
Volter gdzie masz zamieszczona reklame ? i ile kosztuje top pozycja ?

Odpowiedz
W którymś z postów dodałem, że najbliższy miesiąc/ce są dosyć cieżkie dla mnie czasowo oraz Finasowo, Okres Wypowiedzenia.
Reklama była, ale z powodów UP nie została przedłużona, niestety sam wiesz że jest ona dosyć pieniądzo ssąca.
Bez odbioru.

Odpowiedz
Moge pomoc ci finansowo, ale to i tak nie gwarantuje graczy

Odpowiedz
Wydaję mi się, że najlepiej przeczekać ten okres i ruszyć, gdy będę miał więcej funduszy do zainwestowania, aby Reklama była wydajna.
Serwery stać będą, bo opłaty za maszynę nie są olbrzymie.

Co nie zmienia Faktu, że potrzebuje techników od 1.6.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2018, 12:15 przez Volter.)

Odpowiedz

Skocz do: