Skocz do zawartości

photo

Miejsce na Twoją

photo

Dołącz do naszej grupy STEAM

join us
photo

Zachęcamy do zakupu usług premium

Polecamy zakup: Slota oraz Vipa

>>>SKLEP<<<
photo

Trwa rekrutacja na:

Adminów

Moderatorów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

1 2 3 4 5
< >

Zdjęcie

Serwery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 XxAdzikxX

XxAdzikxX

Moderator | Admin ODD2 GO, FFA, ONLY AWP

• Moderator
  • 470 postów
    • Czas online: 69d 23h 21m 39s
120
Idealny

Napisano 08 April 2017 - 18:58

Piszę ten post gdyż ostatnio strasznie się zaniepokoiłem stanem naszych serwerów otóż świecą one pustkami taki dd2(csgo) jak kiedyś ciężko było wbić tak teraz ciężko o full serwer .Sam nie wiem czym to jest spowodowane.I po prostu martwię się o przyszłość naszej sieci.Forum pustka bez zmian od ostatniego tematu (24.styczeń.17)

Ostatnio ruszyła reaktywacja serwera FFA i to był strzał w dziesiątkę gdy pisałem na dd2 o serwerze wzbudził mega sensacje i nie dziwota bo ile można grać na dd2.I tak wraz z Kosą zaczęliśmy zapraszać WSZYSTKICH znajomych na Steam w trymiga serwer się zapełnił i wraz z graczami z dd2 zapełniliśmy serwer po brzegi ,nawet kilku graczy wyrzuciło przez brak slotu.Na serwerze brakuje stałych graczy bo wystarczy że 5 osób będzie grało i zaraz dobijają inni.Brakuje nam reklamy ,ostatnio Kosa zaczął bawić się w YT i to dobrze ale jedno demko wiele nie da.Miałem mu pomóc z tym ale jak narazie nie dam rady bez lepszego programu do montażu a takiego łatwie.

Ostatnio mile zaskoczył mnie widok ilości graczy na sieci bo było coś ponad 100 co jest bardzo dobrym wynikiem

ale niestety to tylko jednorazowy przykład.

Rozpiszę to tak :

+Serwer AimDmPistol - Daje sobie spokojnie rade sam

+Serwerów nie wywala

+Ping jest w normie / Brak lagów

-Brak reklamy i mówię tu też o wykupionej 

nie wiem jak mają się sprawy finansowe skillowni ale drobna reklama musi zostać wykupiona.

-Brakuje też odświeżenia może nowe rs tymi mógłby się zająć MT bo chłopak zna się na rzeczy.

(wart wspomnienia) jest błąd gdzie przy np. 2 graczach dostępne są 2 bs'y na serwerze onlydd2.

Macie jakieś pomysły walcie śmiało.

QuatZo (09 April 2017 - 11:00):
Tylko ODD2 ma zrypany BSLimiter?

Użytkownik XxAdzikxX edytował ten post 08 April 2017 - 19:05

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#2 KosaPL

KosaPL

Zarząd jednoosobowy

• Zarząd
  • 274 postów
    • Czas online: 28d 3h 31m 59s
46
Znakomity

Napisano 08 April 2017 - 20:42

Lagi są takie dziwne i myślałem że to tylko moja wina, ale gdy powiedziałem o tym quatzowi to powiedział że nie ja jedyny takie coś miałem, 2-3 sec ścinki przez minute okolo, 3sec scinka 2 sec przerwy 3 sec scinka, a na koniec wywala mi neta na okolo 3 sec i po tym na jakis czas jest dobrze, dzieje sie to mnie wiecej 2-3 razy na mecz na naszych serwerach, (na innych nie mam czegos takiego) moze jakies dodatkowe pluginy nw naprzyklad jak na tankmodzie z ruletka, mozna by tez vipa podrasowac pod wzgledem wygladu. kolorowy chat czy inne bajery. 

QuatZo (09 April 2017 - 11:00):
Nie byłem pewien czy mówiliśmy o tym samym problemie. Tego o czym wtedy pisałem nie zauważyłem ostatnio na serwerach

• 0

I don’t like my mind right now

A ty nie płacz za mną a ty nie płacz po mnie bo gdybym się nie obudził będę tam gdzie ogień płonie gdy zatęsknisz za mną, gdy załamiesz dłonie wróć do moich słów na taśmie nie zgaśnie ten promień. Walcz o jutro o znaczenie wspomnień nie poddaj mej walki, intencje miej godne mam nadzieję, że jutro dla mnie nastąpi to tak na wszelki wypadek, gdybym nie zdążył.

#3 HeadShot69

HeadShot69

Admin ONLY AWP[CS:GO]

• Admin Serwera
  • 138 postów
    • Czas online: 16d 20h 12m
37
Znakomity

Napisano 09 April 2017 - 01:15

Dodajcie koski i skinki XD Gimbuski kochaja komendy: !ws/!gloves/!knife     

Nie wiem jak to z serwerami wtedy bedzie (nie wiem czy te pluginy laguja czy nie)

• 0

#4 XxAdzikxX

XxAdzikxX

• Autor tematu
  • Moderator
  • 470 postów
120
Idealny

Napisano 09 April 2017 - 06:39

Dodajcie koski i skinki XD Gimbuski kochaja komendy: !ws/!gloves/!knife     

Nie wiem jak to z serwerami wtedy bedzie (nie wiem czy te pluginy laguja czy nie)

To nie jest dobry pomysł z jednego względu ci co mają skiny nie będą zadowoleni :).Zresztą sam nie jestem za takimi pluginami a temat był ten już poruszany i wiem że kiedyś zamykali serwery właśnie z takimi cudami a to ostatnie co nam aktualnie trzeba

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#5 QuatZo

QuatZo

Opiekun COD, CS:GO

• Zasłużony
  • 6429 postów
    • Czas online: 204d 3h 43m 2s
874
Idealny

Napisano 09 April 2017 - 09:12

Nie zamykają tylko Valve banowało (czy nadal to robią? Nie wiem) tokeny serwerów z takimi pluginami.
  • 0

#6 KosaPL

KosaPL

Zarząd jednoosobowy

• Zarząd
  • 274 postów
46
Znakomity

Napisano 09 April 2017 - 09:36

Jedyne co zauważyłem grając na różnych tych samych serwerach to te co miały skiny nadal je mają a te co nie miały dodają, oczywiście to tylko moja obserwacja, która może być mylna, 

• 0

A ty nie płacz za mną a ty nie płacz po mnie bo gdybym się nie obudził będę tam gdzie ogień płonie gdy zatęsknisz za mną, gdy załamiesz dłonie wróć do moich słów na taśmie nie zgaśnie ten promień. Walcz o jutro o znaczenie wspomnień nie poddaj mej walki, intencje miej godne mam nadzieję, że jutro dla mnie nastąpi to tak na wszelki wypadek, gdybym nie zdążył.

#7 HeadShot69

HeadShot69

• Admin Serwera
  • 138 postów
37
Znakomity

Napisano 09 April 2017 - 13:38

Nie sa banowane, a gracze ze skinami (sam mam skiny, ale wole polatac z dragon lorem niz safari mesh) graja normalnie. Wystarczy zobaczyc wyszukiwarke serwerow csgo i wpisac SKINY, full serwery ODD2 64 tick ;d

''i wiem że kiedyś zamykali serwery właśnie z takimi cudami''  Dowody? XD Nawet jak zamykali to szybciutko wracaly.  

Na 128 tick moga byc duze lagi przy full serwerze (tutaj mowie o sv, bo bedzie ono po prostu czerwone na poczatku rundy), 128 nie jest problemem, bo gimbuski beda grac nawet na 64 tick

Te skiny wcale nie sa zlym pomyslem, a argument ze ludzie ze skinami nie beda grac jest bardzo slaby XD Jak chcemy rozruszac serwery to potrzeba nam mlodych i aktywnych ludzi na serwerach (Ci co maja skiny nie zaliczaja sie ani do aktywnych ani MLODYCH #gimbuski) 

Jak ktos ogarnia te pluginy (ja nie) to mozna sprobowac, imo potrzebne jakies glosowanie, bo tak to nic nie zdzialamy.

Imo warto sprobowac, mozliwe ze jest to strzal w dziesiatke.

Użytkownik HeadShot69 edytował ten post 09 April 2017 - 13:46

• 0

#8 Yuki

Yuki

Admin Only DD2, Only AWP

• Admin Serwera
  • 117 postów
    • Czas online: 5d 8h 31m 44s
26
Na medal

Napisano 09 April 2017 - 13:59

Ja jestem za tym(jeżeli Dom3lek się zgodzi), z racji tego, że jest u Izaka jednym z pierwszych moderatorów na Twich'u, aby pogadał z nim czy by na streamie nie wspomniał o skillowni kilka razy. Myślę, że to działanie odniosłoby największy sukces. 

QuatZo (09 April 2017 - 15:24):
Raczej niemożliwe.

• 1

Supreme Master First Class

#9 QuatZo

QuatZo

• Zasłużony
  • 6429 postów
874
Idealny

Napisano 15 April 2017 - 11:00

BSLimiter wgrałem kilka dni temu, zapomniałem napisać. Dajcie znać czy działa.
  • 0

#10 XxAdzikxX

XxAdzikxX

• Autor tematu
  • Moderator
  • 470 postów
120
Idealny

Napisano 15 April 2017 - 11:24

BSLimiter wgrałem kilka dni temu, zapomniałem napisać. Dajcie znać czy działa.

Wczoraj grałem i było git :)

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#11 KosaPL

KosaPL

Zarząd jednoosobowy

• Zarząd
  • 274 postów
46
Znakomity

Napisano 15 April 2017 - 11:28

A co robimy ze skaczącą bombą? (CT jak leży paka naciska E na nią i ta leci w różne strony i te zdziwienie TT jak ci mówią że paka była na longu a jest na B xd)

• 0

#12 HeadShot69

HeadShot69

• Admin Serwera
  • 138 postów
37
Znakomity

Napisano 15 April 2017 - 14:54

To juz wina 128 tick, chyba nic sie z tym nie da zrobic...

• 0

#13 KosaPL

KosaPL

Zarząd jednoosobowy

• Zarząd
  • 274 postów
46
Znakomity

Napisano 15 April 2017 - 15:26

No nie sądzę bo na innych serwerach ze 128tick się z tym nie spotkałem, a nie szukając daleko na FFA czy to dawnym czy dzisiejszym nie było czegoś takiego a też 128tick

• 0

#14 HeadShot69

HeadShot69

• Admin Serwera
  • 138 postów
37
Znakomity

Napisano 15 April 2017 - 18:02

No to zmiencie serwer na 64 tick i juz tak nie zrobisz, a z reszta co to komu przeszkadza? Na radarze pake pokazuje tak czy siak

• 0

#15 `deadmou5

`deadmou5

Admin ODD2 CS GO

• Zasłużony
  • 695 postów
    • Czas online: 21d 10h 58m 54s
56
Wspaniały
  • GG: 4696635
  • Posiadam :Steam

Napisano 16 April 2017 - 01:12

Ile kosztuje wykupienie reklamy? ale takiej skutkującej :) moge wyłożyć

• 0

#16 Lucky

Lucky

Opiekun moderatorów | Niedługo nazwiesz mnie… mistrzem

• Zasłużony
  • 6396 postów
    • Czas online: 163d 23h 49m 49s
960
Idealny

Napisano 16 April 2017 - 07:55

Zacznijmy od innego pytania, jaka reklama jest skuteczna dla serwerów GO??
  • 0

pre_1384208409__sygn.gif

pre_1432583899__2.jpg      pre_1432583938__3.jpg

#17 Yuki

Yuki

Admin Only DD2, Only AWP

• Admin Serwera
  • 117 postów
    • Czas online: 5d 8h 31m 44s
26
Na medal

Napisano 16 April 2017 - 09:49

W dzisiejszych czasach nikt raczej nie przyjdzie do sieci widząc typową reklamę w google, pomijając fakt, że sporo osób ma adblocka i ich nie widzi.

Skillowni potrzebny jest rozgłos, a taki teraz można tylko zrobić poprzez reklamę u streamerów/youtuberów. Innego szybkiego sposobu nie widzę. 

QuatZo (16 April 2017 - 09:52):
Aktualnie na YT jest drama, a wybijanie się na takim czymś tylko szkodzi :P

• 0

Supreme Master First Class

#18 QuatZo

QuatZo

• Zasłużony
  • 6429 postów
874
Idealny

Napisano 16 April 2017 - 10:06

Co do tej bomby: http://skillownia.co...ic/22677-bomba/

Dalej zdania są podzielone czy teraz chcecie by poszukać przyczyny?

Co do reklamy: Serwery straciły ludzi przez to, że zmienialiśmy maszyny. Straciliśmy pozycję na Gametrackerze (coś około TOP20-30 w CS:GO, TOP1-3 w PL) przez zmianę adresu IP, a stamtąd również wiele ludzi bierze serwery do gry. W końcu Gametracker to najpopularniejsza strona z serwerami. W ulubionych serwery pozostały, bo (jak Dom3lek mówił) lista ta jest oparta o tokeny, które się nie zmieniły. Reklamowanie sieci na forach nic nie daje - te czasy już minęły. Ludzie są coraz to bardziej leniwi. Możliwe, że wgranie skinów trochę by pomogło, ale wtedy wydajność serwera drastycznie spadnie (wiem, bo widać to na przykładzie serwerów BH, Surf etc.), co znów może tylko pogorszyć sprawę.

• 0

#19 XxAdzikxX

XxAdzikxX

• Autor tematu
  • Moderator
  • 470 postów
120
Idealny

Napisano 16 April 2017 - 10:36

Co do tej bomby: http://skillownia.co...ic/22677-bomba/

Dalej zdania są podzielone czy teraz chcecie by poszukać przyczyny?

Co do reklamy: Serwery straciły ludzi przez to, że zmienialiśmy maszyny. Straciliśmy pozycję na Gametrackerze (coś około TOP20-30 w CS:GO, TOP1-3 w PL) przez zmianę adresu IP, a stamtąd również wiele ludzi bierze serwery do gry. W końcu Gametracker to najpopularniejsza strona z serwerami. W ulubionych serwery pozostały, bo (jak Dom3lek mówił) lista ta jest oparta o tokeny, które się nie zmieniły. Reklamowanie sieci na forach nic nie daje - te czasy już minęły. Ludzie są coraz to bardziej leniwi. Możliwe, że wgranie skinów trochę by pomogło, ale wtedy wydajność serwera drastycznie spadnie (wiem, bo widać to na przykładzie serwerów BH, Surf etc.), co znów może tylko pogorszyć sprawę.

Aktualnie ta paka to najmniejszy nasz problem...Zresztą mało kto o tym wie i już bardzo rzadko się spotykam żeby ktoś ją przerzucał (Traktujmy to jako unikatowość na naszych serwerach i śluz :D)

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#20 `deadmou5

`deadmou5

Admin ODD2 CS GO

• Zasłużony
  • 695 postów
    • Czas online: 21d 10h 58m 54s
56
Wspaniały
  • GG: 4696635
  • Posiadam :Steam

Napisano 16 April 2017 - 11:01

w nocy pod wpływem alkoholu grając na uproszczonym zapraszałem wszystkich na Skillownie :D

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.