Skocz do zawartości

photo

Miejsce na Twoją

photo

Dołącz do naszej grupy STEAM

join us
photo

Zachęcamy do zakupu usług premium

Polecamy zakup: Slota oraz Vipa
photo

Trwa rekrutacja na:

Adminów

Moderatorów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

1 2 3 4 5
< >

Zdjęcie

[Zamknięty] : mpd - podszywanie sie pod admina

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Izi Pizi

Izi Pizi

Admin ODD2 GO

• Admin Serwera
  • 143 postów
    • Czas online: 14d 19h 33m 24s
38
Znakomity

Napisano 07 May 2017 - 21:51

Nick Gracza:  mpd
Data 2017-05-07 19:29
SteamID/IP:
Mapa: de_dust2
Dowód: (w postaci demka lub Screena) http://gotv.skillown...de_dust2.dem.gz
Opis zdarzenia:

Od 3 rundy zmienił nicka na EaSy2KiLL. Przez X czasu posługiwał sie nickiem admina. Mało tego zmienił swojego avatara celem upodobnienia się do innego gracza. Jest mi tym bardziej przykro ze z mpd gram rankedy i nie wiem czemu mialo sluzyc to zachowanie. Nie bylo smieszne a jego rozmowy na steam wrecz zenujace.

8. Podszywanie się pod administracje lub innych graczy.

• 0

#2 XxAdzikxX

XxAdzikxX

Moderator | Admin ODD2 GO, FFA, ONLY AWP

• Moderator
  • 436 postów
    • Czas online: 60d 13h 18m 40s
110
Idealny

Napisano 07 May 2017 - 22:14

Jako że zostało mi to zgłoszone już wcześniej przez easy'ego i po rozmowie ze mną stwierdziliśmy żeby napisał o tym na forum.Dostałem dowody w postaci screenów(4) z rozmowy pomiędzy Easy a mpd ,co dodatkowo sprawdziłem w hlstats gdzie mpd pod tym nickiem grał dokładnie 32 minuty , jeszcze z ciekawości przejże demko i zrobię to jutro z rana.To wiem na pewno bez bana się nie obejdzie ,zmienić nick forfun co nie raz miało miejsce na serwerze wśród graczy, jednak zawsze była na serwerze osoba pod którą się podszywano(Tak jak mówiłem dla jaj na kilka rund)i tak było łamaniem regulaminu ale osoby takie same się z tego śmiały więc i przynajmniej ja nie traktowałem tego poważnie bo nie zmieniali przy tym avatarów.

Tak w tym przypadku widać zwykłe złośliwe zachowanie i kto wie może niszczenie dobrej reputacji samego Easy'ego jak i całej sieci bo ktoś kto nie wie i jest świadkiem gdy ktoś podszywający się pod admina( Co prawda bez flag ale zawsze ) może swobodnie obrażać drugą osobę a jak wiadomo Admin drugiego Admina zbanować nie może jedynie napisać skargę lub zgłosić to bezpośrednio wyżej.Niszczy tym samym reputacje naszej administracji.To jakich czynów dokonał mpd okaże się na demku i od tego również zależeć będzie długość bana , na ten moment przydzielam mu bana na 1 dzień aby już więcej szkód nie narobił, a sam jak napisałem wcześniej sprawdzę rano demko.

W skrócie Mpd dostaje bana na 1 dzień do jutrzejszego dnia jeśli nie narobił bigosu większej kary nie dostanie jeśli narobił przydzielam bana na tydzień,Jako że to jego pierwszy taki wybryk ban permamętny nie wchodzi w grę.

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#3 QuatZo

QuatZo

Opiekun COD, CS:GO

• Zarząd
  • 6345 postów
    • Czas online: 189d 16h 23m 57s
839
Idealny

Napisano 07 May 2017 - 22:20

"[...]ktoś podszywający się pod admina( Co prawda bez flag ale zawsze ) może swobodnie obrażać drugą osobę a jak wiadomo Admin drugiego Admina zbanować nie może[...]"

Przecież jak ktoś się podszywa pod admina, nie oznacza to, że tym adminem jest i z automatu dostaje immunitet...
  • 0

#4 XxAdzikxX

XxAdzikxX

• Moderator
  • 436 postów
110
Idealny

Napisano 08 May 2017 - 12:03

A więc tak z rana jak zapowiadałem zająłem się demkiem przejrzałem i w zasadzie nic tam nie ma 

11:38-gracz wpisał na say:!admin ( logiczne że nie zadziałało więc grał dalej )

nie pisał zupełnie nic przynajmniej na tym demku 

23:54-Wyszedł z serwera

przez cały ten czas gracz miał swój avatar z nickiem ( mpd )

Odpowiadając ci Quatzo immunitetu nie ma ale nikogo nie zdziwiło (A był również Kubek) że podczas gry na serwerze gracz podmienił nick z mpd na EaSy2kill , wiadomo nie każdy zwraca uwagę na chat podczas gry to zrozumiałe , ale to jest właśnie to o czym pisałem

gdyby gracz zaczął zaczepki słowne nie wiem czy ktoś by w ogóle zareagował myśląc że to admin.W każdym bądź razie na demku nie widać żeby mpd odwalał coś więc 1 dzień jako ostrzeżenie wystarczy.

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#5 Izi Pizi

Izi Pizi

Admin ODD2 GO

• Autor tematu
  • Admin Serwera
  • 143 postów
    • Czas online: 14d 19h 33m 24s
38
Znakomity

Napisano 08 May 2017 - 13:16

lux

• 0

#6 XxAdzikxX

XxAdzikxX

• Moderator
  • 436 postów
110
Idealny

Napisano 08 May 2017 - 17:08

Temat został zamknięty.

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu, a wątek
zostanie otwarty ponownie przez administrację.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
  • 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.