Skocz do zawartości

photo

Miejsce na Twoją

photo

Dołącz do naszej grupy STEAM

join us
photo

Zachęcamy do zakupu usług premium

Polecamy zakup: Slota oraz Vipa

>>>SKLEP<<<
photo

Trwa rekrutacja na:

Adminów

Moderatorów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

1 2 3 4 5
< >

Zdjęcie

[Zamknięty] : LIMIT AWP/AUTO !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 XxAdzikxX

XxAdzikxX

Moderator | Admin ODD2 GO, FFA, ONLY AWP

• Moderator
  • 468 postów
    • Czas online: 68d 12h 1m 37s
117
Idealny

Napisano 23 August 2017 - 13:26

Słuchajcie od jakiegoś czasu krążą plotki/informacja o tym czy by nie wprowadzić limitu AWP na serwerze Onlydd2.

Tradycyjnie pytanie wygląda czy widzielibyście takie coś.Wiele kontrowersji wzbudza również autocampa na naszym serwerze ale wszystko po kolei. 

Mój pomysł jest taki żeby wprowadzić na nasz serwer limit broni AWP w ilości po 2-3 w każdym teamie aby nie wracać do sytuacji gdzie po stronie TT gracze dosłownie nie mogli wejść na said B przez górnego trupa bo tam stały już 3 awp gdzie każdego śmiałka/śmiałków sprowadzali do parteru.Chodzi o to żeby szanse wyrównać i nie latało 7 awp w jednym teamie :D.Jeśli chodzi o wszystkim znane tzw. ,,autoszmaty" Jak wiadomo przyprawiają one o zdenerwowanie każdego kto zostanie przez nich zabity ,a chodzi o świetną zabawę dlatego moim pomysłem nie jest zablokowanie ich na naszym serwie ale również danie limitu do 1-2 na Team.Dodatkowym pomysłem może być to że chciałem aby Vipa limit nie obowiązywał czyli np. Jest powiedzmy limit 2 AWP i są sloty na nie już zajęte dla zwykłych graczy ale VIP może sobie spokojnie takie coś zakupić.To samo z autocampą.

Jak widzicie taki pomysł ? proszę o szczegółowe odpowiedzi ,a nie dawanie mi punkt repu jako odpowiedź na TAK.

• 0
3LTsGc.jpg
QorOIJ.gif

#2 Don Corleone

Don Corleone

Początkujący

• Czas online: 15h 39m 33s
1
Obojętny

Napisano 23 August 2017 - 13:40

Bardzo dobry pomysł ! Jeśli chodzi o " autoszmate " to ja bym to kurestwo zablokował całkowicie :D A tak na serio to AWP max 3 na team a autokampe 1 na team bo 2 to już za duzo haha :D Ale jak dla mnie pomysł na + można takie coś wprowadzić :)

• 0

#3 KosaPL

KosaPL

Moderator

• Moderator
  • 263 postów
    • Czas online: 23d 19h 53m 16s
44
Znakomity

Napisano 23 August 2017 - 13:47

Nie chcesz odpowiedzi tylko TAK? To powiem NIE NIE NIE. Problemy z pluginem który by nie dawał limitu na VIPy a na normalnych graczy tak. Ty pokazałeś sytuacje gdy są 2 AWP a VIP może i tak kupić, a co z sytuacją odwrotną gdy np są 4 VIPy mają 4 AWP i chcą rzucić koledze, który nie ma VIPa AWP, no nie rzucą bo będą mieli blokadę, co będzie wkurwiać. Limitu na naszych serwerach nigdy nie było i bardzo dobrze się grało, co do wejścia na B, smoke flesh wpada 5 i nawet 4 AWP nie mają szans, no chyba że to będzie czterech KennyS. Jeśli chodzi o ,,Grotto" i tak dużo osób z tym nie gra, max 2 osoby na team, ludzie niżsi rangą nie będą do końca umieli się nią posługiwać i zginą raz czy drugi i nie będą kupować, a ludzi wyżsi rangą wiedzą że Auto vs AWP nie ma po prostu szans na wygraną. Nie powiedziałbym bym że wzbudza ona wiele kontrowersji, legendą już się stał Szybki Auto skrzynka na B, ale tak jak mówię nikt się na to nie wkurzał bo i tak giną od lepszego gracza a potem wbijali spokojnie na side. 

(Nie po to postawiono pomnik Fnatic w postaci graffiti by teraz blokować AWP :D)

• 0

#4 HassiR

HassiR

Rozkręca się

• Czas online: 22h 54m 1s
5
Przydatny

Napisano 26 August 2017 - 13:37

według mnie max 4 AWP na team a szmate zablokować :P 

• 0

graphic.png

#5 QuatZo

QuatZo

Opiekun COD, CS:GO

• Zarząd
  • 6416 postów
    • Czas online: 202d 13h 58m 27s
871
Idealny

Napisano 26 August 2017 - 14:29

Mówcie ludziom na serwerze o propozycjach i możliwości wypowiedzenia się (jakby coś się w tej kwestii zmieniło w ciągu tylu lat...).

• 0

#6 QuatZo

QuatZo

Opiekun COD, CS:GO

• Zarząd
  • 6416 postów
    • Czas online: 202d 13h 58m 27s
871
Idealny

Napisano 01 September 2017 - 07:21

Tutaj 2:1, na serwerze zdecydowana większość na nie. Szkoda tylko, że nikomu się nie chce na forum wejść ani wypowiedzieć :(

Zamykam, nie wprowadzamy.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.