Skocz do zawartości

photo

Miejsce na Twoją

photo

Dołącz do naszej grupy STEAM


join us
photo

Zachęcamy do zakupu usług premium

Polecamy zakup: Slota oraz Vipa

>>>SKLEP<<<
photo

Trwa rekrutacja na:


Adminów

Moderatorów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku


1 2 3 4 5
< >

QuatZo

Rejestracja: 25 Aug 2012
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:39
****-

#163428 [Zamknięty] : Problem wydajności laptopa z W 10

Napisane przez QuatZo w 13 September 2017 - 16:19

Jak nie używasz:

 • Dropbox
 • Evernote
 • WebStorage
 • WildTangent Games App

Wypierdol zbędne programy z uruchamiania + odchudź trochę system (wygląd).


 • 1


#163404 [Zamknięty] : LIMIT AWP/AUTO !

Napisane przez QuatZo w 01 September 2017 - 06:21

Tutaj 2:1, na serwerze zdecydowana większość na nie. Szkoda tylko, że nikomu się nie chce na forum wejść ani wypowiedzieć :(

 

Zamykam, nie wprowadzamy.


 • 1


#163390 [Zamknięty] : Siemanko wariaty :D

Napisane przez QuatZo w 30 August 2017 - 09:49

To w końcu Ty czy brat? Zdecyduj się. Jeszcze brakuje tutaj "Waszej siostry" i będzie rodzinka w komplecie.


 • 3


#163325 Jakie zmiany w VIPie?

Napisane przez QuatZo w 23 August 2017 - 11:37

Aktualny VIP posiada: 

 • Tag [VIP]
 • Kolorowy nick
 • Status VIP na liscie graczy
 • +10 HP co runde
 • Immunitet na voteban / votemute / votekick
 • Darmowa kamizelka
 • Darmowe granaty
 • Dodatkowe 200$ przy starcie rundy.
 • Dodatkowe pieniadze za frag: 100$
 • Dodatkowe pieniadze za HeadShot: 150$
 • Dodatkowe pieniadze za podłozenie bomby: 200$
 • Dodatkowe pieniadze za rozbrojenie bomby: 200$
 • Rezerwacje slota
 • +5 HP za zabójstwo, + 10 HP za HS

Jakieś propozycje co dodać/usunąć?


 • 2


#163318 Ty stanowiska nie wrzucisz? TY?!

Napisane przez QuatZo w 22 August 2017 - 16:07

Obudowa najtańsza, krzesło obrotowe sprzed 10 lat również najtańsze :D
 
GNrRNec.jpg


 • 3


#163294 [Zamknięty] : Problem wydajności laptopa z W 10

Napisane przez QuatZo w 20 August 2017 - 13:29

Zarządzanie wydajnością systemu Windows - odchudź go o wygląd, jeśli Ci na nim nie zależy. Na dodatek wszelkie windowsowe programy wypierdol, uruchamianie odchudź do minimum.


 • 1


#163276 [Zamknięty] : Procesor

Napisane przez QuatZo w 17 August 2017 - 09:58

Najprościej na stronie producenta: https://www.msi.com/...tml#support-cpu

 

Kilknij z lewej na Compatibility.


 • 1


#163222 Przyszłość sieci

Napisane przez QuatZo w 11 August 2017 - 18:25

Możesz i nie ma.


 • 1


#163214 Przyszłość sieci

Napisane przez QuatZo w 10 August 2017 - 20:01

Niestety, burza co chwilę krzyżuje mi plany. Najgorsze jest to, że zabrakło prądu w momencie, gdy przesyłałem dość ważne pliki serwerowe na ODD2. Przesyłanie się przerwało, serwer leży. Jutro wcześnie muszę wstać do pracy, więc serwer ODD2 będzie w takim stanie w jakim jest (chyba, że zdążę w 15 minut go naprawić). Mam nadzieję, że zaraz ukaże się serwer DM.

 

 

 

@Edit:

ODD2 chodzi. DM też. Jest tam kilka niedociągnięć (brak podpiętego sourcebansa i hlstatsxa również), ale jutro postaramy się wszystko ogarnąć. Burza pokrzyżowała trochę plany. O tej godzinie powinny być już wszystkie serwery postawione ALBO te 3 dopięte na ostatni guzik i zalążek czwartego.


 • 3


#163211 Przyszłość sieci

Napisane przez QuatZo w 10 August 2017 - 13:09

Serwery typu DM są chyba najlepsze by przetestować maszynę. Wypełnienie takiego serwera graczami nie jest tak trudne jak w przypadku serwerów typu Retake czy właśnie ODD2.

 

Ankieta zostanie zakończona jak wrócę do domu i przysiądę do ogarniania tych serwerów.


 • 1


#163185 Przyszłość sieci

Napisane przez QuatZo w 09 August 2017 - 06:39

Witajcie.

 

Zostaliście z nami praktycznie tylko Wy czyli najbardziej zagorzali gracze Skillowni, dlatego uznaliśmy, że ze względu na szacunek do Was musimy podać kilka informacji o naszej bieżącej sytuacji. Niestety, nie wygląda ona najlepiej. Jak wiecie, jakiś czas temu ze względu na liczne lagi musieliśmy zmienić maszynę (okres styczeń-marzec). Powyższe doprowadziło do zmniejszenia liczby graczy, a to niestety przełożyło się na nasz budżet – zmniejszenie liczby sprzedawanych usług (jedynie VIP na ODD2 dawał radę, jednak niewystarczająco) i w konsekwencji brak naszej płynności finansowej. Odczuliśmy to już 2 miesiące temu – serwery były wyłączone przez ponad miesiąc. Po uregulowaniu zaległości maszyna z powrotem została włączona i zaczęliśmy wracać do żywych. Staraliśmy się, by sytuacja się nie powtórzyła. Mieliśmy taką nadzieję.

 

Najlepszym przykładem naszej „reaktywacji” był tym razem serwer AIM DM HS, który niejednokrotnie był pełny. Powoli widać było także postępy na ODD2 oraz innych serwerach typu AIM – tutaj musimy przyznać, że duży wkład w ponownym rozruszaniu serwera mieli Adzik, Kosa oraz Yuki (nie oznacza to, że działań innych osób nie zauważyliśmy), za co jesteśmy szczególnie wdzięczni! Zapełnianie serwerów niestety nie przełożyło się na sprzedawane usługi, a więc maszyna nie zarabiała na siebie. Po dwóch miesiącach od wspomnianej wyżej przerwy saldo sklepiku wynosiło całe 0.

 

Nie będziemy owijać w bawełnę, wyłączone serwery, które obserwujecie od 2 dni to także konsekwencja braku pieniędzy. Na chwile obecną kwota, która należy uregulować to ponad 600 zł. Brak wpływów z usług wymusza na nas (Zarządzie) pokrycie pełnych kosztów.

 

Problem jest w tym, że posiadamy także życie prywatne, niektórzy z nas posiadają już własne rodziny i w konsekwencji własne wydatki. Nie jesteśmy w stanie ponosić takich kosztów, dlatego rozpoczęliśmy działania mające na celu downgrade obecnej maszyny lub znalezienie innej o niższych parametrach, ale też w bardziej racjonalnej kwocie.

 

Najprawdopodobniej, jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy dążyli do jak najszybszego powrotu, liczba serwerów się zmniejszy (prawdopodobnie do 3-4 serwerów). Chcemy powrócić na maszynie, która da Wam satysfakcję z gry a nam możliwość utrzymania serwerów nawet przy zerowych przychodach – przynajmniej przez pierwsze 2-3 miesiące. Taki właśnie okres będziemy chcieli dać sobie i Wam. W okresie tym mamy nadzieje, że serwery z powrotem się zapełnią, a płynność finansowa wróci do normy, więc nie ukrywamy, ze będziemy liczyli na Wasze zakupy w sklepiku, bo bez tego nie mamy żadnych szans. Nie chcemy żadnych datków, więc każdy zakup w sklepiku będzie posiadał pewne korzyści (jak to w normalnej sytuacji bywa - VIP, slot etc.).

Oczywiście pamiętamy, że część z Was straciła wykupione usługi – jak tylko wstaniemy na nogi prosimy piszcie na forum w dziale danego serwera i wszystko postaramy się zweryfikować i zwrócić.

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie testowania maszyn. Szukamy maszyny, która jest w przystępnej cenie, lecz sprosta naszym oczekiwaniom. Nie chcemy, by powtórzyła się sytuacja z początku roku, gdy zawiódł nasz 'provider'. Postaramy się przetestować jak najwięcej maszyn i wybrać tę jedną, odpowiednią maszynę. Chociaż jest okres wakacyjny, żaden z członków Zarządu ich nie posiada, więc okres testowania będzie lekko wydłużony, co - mamy nadzieję - rozumiecie. Jesteśmy otwarci na wszelkie porady czy propozycje.

 

Skillownia nieraz borykała się z problemami i zawsze je zwalczaliśmy - wspólnie. Jako sieć siedzimy w tym już dobre kilka lat i nadal chcemy w tym siedzieć - dla Was. Prosimy Was tylko o wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie. Pozwólcie nam przywrócić Wasze miejsce rozrywki.

 

Pozdrawiamy

Zarząd Skillownia.com


 • 5


#163160 Serwery

Napisane przez QuatZo w 04 August 2017 - 06:52

Dobra z tego co zauważyłem, to tylko na ODD2 były problemy ze skaczącym klienckim VARem. Sprawdzajcie teraz jak to działa.


 • 1


#163132 Serwery

Napisane przez QuatZo w 27 July 2017 - 06:57

Od razu urozmaicać VIPa, jak serwery posiadające tę usługę są praktycznie puste.

Skiny powiększają zużycie procka. Jak teraz mówicie, że są problemy to ze skinami będzie jeszcze gorzej. Pierw trzeba ogarnąć te problemy, potem można myśleć nad 'dodatkami'.

Adminów w jakimś stopniu postaram się ogarnąć w weekend, ale niczego nie obiecuję. Jakiś inny 'syf' na forum widzisz? Bo ja tylko kurz.

O tych reklamach mówiłem - cl_disablehtmlmotd 1 i dać znać czy problem nadal występuje. Wtedy poszukamy przyczyny.

Mówicie, że są lagi, ścinki etc. Pytam o jakieś szczegóły (tj. czy wartości serwerowe skaczą, cokolwiek), ale nie otrzymuję odpowiedzi.

Reklamy serwerów są na innych serwerach. Jest również redirect. Serwera w miarę dobrze prosperującego nie będziemy zmieniać (mowa o tych dźwiękach do AIM DM HS).

Ja nie widzę różnicy pomiędzy pustym serwerem FFA, a pustą areną. Kiedyś arena była (gdy ODD2 było w topce) i zazwyczaj pusta. Nawet redirect nic nie dawał. Jednak postaram się zamiast FFA przygotować coś innego, co już z Dom3lkiem planowaliśmy od dawna, ale nie było zbytnio czasu.


 • 1


#163026 Koniec pewnej ery

Napisane przez QuatZo w 09 June 2017 - 08:21

Bo nie był naszym ostatnim serwerem 1.6 :×
 • 1


#162913 [Zamknięty] : Rozdaję zniżki na gry!

Napisane przez QuatZo w 29 April 2017 - 11:54

pre_1493467307__bez_tytulu.jpg

 

Ktoś coś chce to pisać w tym temacie. Wszystkie powinny być aktywne do 6 maja.


 • 2

Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.