Skocz do zawartości

photo

Miejsce na Twoją

photo

Dołącz do naszej grupy STEAM


join us
photo

Zachęcamy do zakupu usług premium

Polecamy zakup: Slota oraz Vipa

>>>SKLEP<<<
photo

Trwa rekrutacja na:


Adminów

Moderatorów

Dołącz do naszej grupy na Facebooku


1 2 3 4 5
< >

QuatZo

Rejestracja: 25 Aug 2012
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:39
****-

Moje tematy

Jakie zmiany w VIPie?

23 August 2017 - 11:37

Aktualny VIP posiada: 

 • Tag [VIP]
 • Kolorowy nick
 • Status VIP na liscie graczy
 • +10 HP co runde
 • Immunitet na voteban / votemute / votekick
 • Darmowa kamizelka
 • Darmowe granaty
 • Dodatkowe 200$ przy starcie rundy.
 • Dodatkowe pieniadze za frag: 100$
 • Dodatkowe pieniadze za HeadShot: 150$
 • Dodatkowe pieniadze za podłozenie bomby: 200$
 • Dodatkowe pieniadze za rozbrojenie bomby: 200$
 • Rezerwacje slota
 • +5 HP za zabójstwo, + 10 HP za HS

Jakieś propozycje co dodać/usunąć?


Przyszłość sieci

09 August 2017 - 06:39

Witajcie.

 

Zostaliście z nami praktycznie tylko Wy czyli najbardziej zagorzali gracze Skillowni, dlatego uznaliśmy, że ze względu na szacunek do Was musimy podać kilka informacji o naszej bieżącej sytuacji. Niestety, nie wygląda ona najlepiej. Jak wiecie, jakiś czas temu ze względu na liczne lagi musieliśmy zmienić maszynę (okres styczeń-marzec). Powyższe doprowadziło do zmniejszenia liczby graczy, a to niestety przełożyło się na nasz budżet – zmniejszenie liczby sprzedawanych usług (jedynie VIP na ODD2 dawał radę, jednak niewystarczająco) i w konsekwencji brak naszej płynności finansowej. Odczuliśmy to już 2 miesiące temu – serwery były wyłączone przez ponad miesiąc. Po uregulowaniu zaległości maszyna z powrotem została włączona i zaczęliśmy wracać do żywych. Staraliśmy się, by sytuacja się nie powtórzyła. Mieliśmy taką nadzieję.

 

Najlepszym przykładem naszej „reaktywacji” był tym razem serwer AIM DM HS, który niejednokrotnie był pełny. Powoli widać było także postępy na ODD2 oraz innych serwerach typu AIM – tutaj musimy przyznać, że duży wkład w ponownym rozruszaniu serwera mieli Adzik, Kosa oraz Yuki (nie oznacza to, że działań innych osób nie zauważyliśmy), za co jesteśmy szczególnie wdzięczni! Zapełnianie serwerów niestety nie przełożyło się na sprzedawane usługi, a więc maszyna nie zarabiała na siebie. Po dwóch miesiącach od wspomnianej wyżej przerwy saldo sklepiku wynosiło całe 0.

 

Nie będziemy owijać w bawełnę, wyłączone serwery, które obserwujecie od 2 dni to także konsekwencja braku pieniędzy. Na chwile obecną kwota, która należy uregulować to ponad 600 zł. Brak wpływów z usług wymusza na nas (Zarządzie) pokrycie pełnych kosztów.

 

Problem jest w tym, że posiadamy także życie prywatne, niektórzy z nas posiadają już własne rodziny i w konsekwencji własne wydatki. Nie jesteśmy w stanie ponosić takich kosztów, dlatego rozpoczęliśmy działania mające na celu downgrade obecnej maszyny lub znalezienie innej o niższych parametrach, ale też w bardziej racjonalnej kwocie.

 

Najprawdopodobniej, jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to będziemy dążyli do jak najszybszego powrotu, liczba serwerów się zmniejszy (prawdopodobnie do 3-4 serwerów). Chcemy powrócić na maszynie, która da Wam satysfakcję z gry a nam możliwość utrzymania serwerów nawet przy zerowych przychodach – przynajmniej przez pierwsze 2-3 miesiące. Taki właśnie okres będziemy chcieli dać sobie i Wam. W okresie tym mamy nadzieje, że serwery z powrotem się zapełnią, a płynność finansowa wróci do normy, więc nie ukrywamy, ze będziemy liczyli na Wasze zakupy w sklepiku, bo bez tego nie mamy żadnych szans. Nie chcemy żadnych datków, więc każdy zakup w sklepiku będzie posiadał pewne korzyści (jak to w normalnej sytuacji bywa - VIP, slot etc.).

Oczywiście pamiętamy, że część z Was straciła wykupione usługi – jak tylko wstaniemy na nogi prosimy piszcie na forum w dziale danego serwera i wszystko postaramy się zweryfikować i zwrócić.

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie testowania maszyn. Szukamy maszyny, która jest w przystępnej cenie, lecz sprosta naszym oczekiwaniom. Nie chcemy, by powtórzyła się sytuacja z początku roku, gdy zawiódł nasz 'provider'. Postaramy się przetestować jak najwięcej maszyn i wybrać tę jedną, odpowiednią maszynę. Chociaż jest okres wakacyjny, żaden z członków Zarządu ich nie posiada, więc okres testowania będzie lekko wydłużony, co - mamy nadzieję - rozumiecie. Jesteśmy otwarci na wszelkie porady czy propozycje.

 

Skillownia nieraz borykała się z problemami i zawsze je zwalczaliśmy - wspólnie. Jako sieć siedzimy w tym już dobre kilka lat i nadal chcemy w tym siedzieć - dla Was. Prosimy Was tylko o wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie. Pozwólcie nam przywrócić Wasze miejsce rozrywki.

 

Pozdrawiamy

Zarząd Skillownia.com


[Zamknięty] : Rozdaję zniżki na gry!

29 April 2017 - 11:54

pre_1493467307__bez_tytulu.jpg

 

Ktoś coś chce to pisać w tym temacie. Wszystkie powinny być aktywne do 6 maja.


[Zamknięty] : Quebonafide - Zorza

26 April 2017 - 11:17


[Zamknięty] : Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo na GOG

25 April 2017 - 15:26

Aby dostać klucz na GOGa do gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, udajcie się na tę stronę i kliknijcie w przycisk „Claim The Code”.
Klucz aktywujecie na stronie gog.com/redeem

Źródło: https://lowcygier.pl...-goga-za-darmo/Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.