Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Counter-Strike:Global Offensive, ogólnie co i jak.
Cześć wszystkim.

Dziś poruszę temat gry "CS GO"

Mimo poradnika wykonanego przez jednego z Redaktorów chciałem jeszcze bardziej przybliżyć wam CS:GO.

Na samym początku chciałem Wam coś opowiedzieć o tej grze.

Po pierwsze:
  • Nie jest to taka sama gra jak 1.6
  • Zaawansowanie graficzne jest wyższe
  • Dużo się zmieniło co do samego rozrzutu wszystkich broni
  • Dysponujemy większym wyborem co do kupna broni, czy też granatów
  • Pojawiły się różne skiny (wygląd broni, dosłownie wszystko prócz granatów)
  • Pojawiły się różnego typu operacje (Operacja Bravo, Operacja Pheonix)
Może powiem coś o grafice i procesorze... Z przykrością mogę powiedzieć, że jeśli macie procesor firmy "AMD" nie pogracie na full wymaganiach.. Niestety, gra została stworzona pod procesory Intela... Z tego co kiedyś słyszałem " Procesor Intela dwurdzeniowy jest bardziej wydajny niż procesor AMD, który ma cztery rdzenie" Wiem to sam po sobie ponieważ na laptopie mam Core i3, a na stacjonarnym mam AMD 4 rdzenie i na lapku mam jakieś 230 fps przy rozdzielczości 800x600, a na stacjonarce przy dobrych lotach 130 (ogólnie stałe 100fps). Co do samej grafiki nie jest ona jakoś super ważna, ponieważ główną rolę odgrywa tu procesor.

USTAWIENIA VIDEO!

Ogólnie polecam granie na "low" detalach (przynajmniej dla mnie gra się bardzo dobrze)

KILKA SCREENÓW:

Tutaj wybieramy sobie naszą rozdziałkę plus tam jakieś inne opcje, które są mało istotne, możecie się pobawić tym, ale obecnie polecam zostawienie tego tak jak mam ja.

Gdy wejdziemy sobie w "Zaawansowane" pojawi nam się coś takiego jak na zdjęciu, polecam ustawienia moje, ponieważ jak widać są na "low" prócz trybu "antyaliasingu" (Możecie zmienić na "Żaden")

Przy takich ustawieniach video powinniście sobie mieć maksymalną ilość fps. Pamiętajcie, że fpsy zależą również od rozdzielczości, czym niższa tym więcej fps, ale nie polecam grania na 640 jak za czasów 1.6, bo jest trochę rozmazane z deczka. Najlepszą rozdziałką jest 800x600 moim zdaniem.

BRONIE ORAZ SKINY:

Jak już wiecie pojawiły się różnego rodzaje skiny do broni (inny kolor, jakieś nadruki itd)

Ma to na celu urozmaicenie graczowi rozgrywki i w pewnym sensie można się pochwalić jak bardzo jest się bogatym ,bo skiny trzeba kupić, lub ewentualnie zdropić ze skrzynki, ale to już zupełnie inna historia.

Do skinów jest dołączany również system Statrack, który pozwala nam na śledzenie własnych statystyk (ilu ogólnie wrogów zabiliśmy z danej broni ogólnie) Niestety wielkim minusem tego systemu jest to, że jeżeli chcemy mieć broń z tym systemem, to musimy zapłacić 2razy więcej niż za skina bez systemu Statrack. Opinie są różne niektórym się podoba, niektórym nie.

Jeden powie: "Spoko, że są skiny bardzo mi sie to podoba"

Drugi powie: "Za czasów 1.6 tego nie było i nikt nie narzekał, dla mnie do dupy"

Opinie są różne, ale przecież "Valve" też musi jakoś zarobić, prawda?

CELOWNIK I JEGO ZMIANY:

Co najbardziej mi się podoba w CS:GO, to to, że mogę sobie zmieniać celownik w jaki tylko sposób chcę. Nie jest tak jak w 1.6, że mamy 4 celowniki do wyboru, w GO możemy zmieniać sobie co tylko chcemy (Grubość, długość linij celownika, możemy dodawać kropki, jakieś czarne obwódki, co tylko chcemy"

------> Dla leniwych podam generator celownika cs go, cały kod należy skopiować do http://scr.hu/161r/mslsi

To by było na tyle.

Pozdrówki, ouer.

Popraw grafikę, bo nie działa.

Jeśli mają być dwie to u mnie działają

Czemu nie napiszesz podania na redaktora ? Smile

nie spędzam tutaj tyle czasu co kiedyś, nie mam na to czasu, a co do grafiki, miały być tylko dwie i mi działają, wiec chyba coś u Ciebie nie tak , Kasza

mi grafiki działają - 3 do 1 > Kasza looser ;D

Teraz mi też działają, prędzej nie.

Skocz do: