Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Aktualizację ZM
W tym temacie będę zamieszczał posty informacyjne, o dodaniu map, etc 

W Dniu

09-06-2018

Zostały dodane Nowe Mapy!

Zm_Ice_Abyss

[Obrazek: cs-3342-zm_ice_abyss.jpg]

[Obrazek: cs-3342-zm_ice_abyss-3.jpg]

[Obrazek: cs-3342-zm_ice_abyss-4.jpg]

Oraz

zm_cross

[Obrazek: cs-3175-zm_cross.jpg]

[Obrazek: cs-3175-zm_cross-3.jpg]

Oraz 

zm_killdust2

[Obrazek: cs-3181-zm_killdust2.jpg]

Oraz

zm_fun_world_2

[Obrazek: cs-3106-zm_fun_world_2.jpg]

Oraz

zm_3rooms

[Obrazek: cs-2884-zm_3rooms-4.jpg]

Odpowiedz
Ja bym proponowal wyrzucenie niepotrzebnych map, czyli zm_aztec_kamp, zm_aztek poniewaz w zupelnosci wystarczy 1 aztec na serwerze w tym wypadku bedzie to zm_aztec_nature. Poza tym sa to mapy mocno ograniczone. zm_westwood jest mapa za duza jak na obecny stan ilosci graczy i nieukrywajmy niegrana wcale. zm_2015 oraz zm_colors pozostawilbym do dyspozycji graczy wybor czy te mapy powinny byc grane, ja bylbym za usunieciem jest wiele wartosciowszych map niz te dwie powyzej.

Odpowiedz
O kurcze a mi się mapy przypomniały Big Grin. coś mi się wydaje że wrócę do 1.6 kiedyś swego czasu potrafiłem przegrać całe wakacje na zm Big Grin

Odpowiedz
Ku*wa przydalyby sie jakies nowe mapy. Volter co do zm_westwood nie napisalem ze ma zostac usuniety. Twoje mapy rob co chcesz ale mogbys cos dodac Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2018, 20:54 przez Stary Ormowiec (Ormo).)
Odpowiedz
ZM_westwood nie zostało wyłączone, co do map i aktualizacji zajme się tym, brak mi Czasu Wybaczcie.
Co do Reklamy tak samo. W tym i następnym miesiącu mam spore wydatki, a zarabiam prawie 2300 brutto, co nie jest za wiele.
Chce zabrać Koleżankę nad morze a to kosztuje.

Odpowiedz

Skocz do: