Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Zamknięty] : Ogłoszenie ,,Najwyższego porządku"
Witajcie

Wiecie już że nastąpiły pewne zmiany, i w skrócie też wiecie jakie jeszcze nadejdą. W tym temacie chciałbym rozwinąć swoje plany, decyzje jakie chciałbym by nastąpiły po przejęciu ważnego stanowiska. A także wysłuchać was po przeczytaniu tego jakie macie opinie, emocje związane z tym wszystkim. Na koniec wstępu chciałbym podziękować poprzedniemu zarządowi i wszystkim tym którzy dokładali i nadal dokładają swoją cegiełkę do muru. 

Zaczynajmy!

Forum: Co do niego samego pod względem stylistycznym się nie zmieni, bardziej się skupie na tym by przestarzałe tematy które w jakiś sposób powinny być aktualne (dajmy na ten przykład kupno VIPa) zostały zaktualizowane i ożywić subfora które nie są głownie o csie (by po prostu coś się cały czas na forum działo). Myślę też nad pewnym dodatkiem a mianowicie przyciskiem Donate, każdy będzie mógł wysłać na konto PayPal odpowiedzialne za ,,fundusz" Skillownii coś od siebie. 

Social Media: Aktualnie jedną z najlepszych form reklam są strony typu znanego nam wszystkim FB czy YT także nad tymi rzeczami chciałbym poświęcić więcej uwagi by ludzie zaciekawili się nami i nas polubili. 

Serwery: 6 Serwerów CS:GO a mianowicie:
  • ODD2
  • FFA
  • ONLY AWP
  • RETAKE
  • AIM DM HS
  • AIM PISTOL HS
Z biegiem czasu i coraz większym moim rozeznaniem na temat pluginów, będę chciał wprowadzać jakieś mniejsze czy większe nowości na serwery. Jakie to będą w pewnym sensie będziecie decydować także wy, w ankietach w odpowiednich tematach. 

Na ten moment wydaje mi się że te 3 rzeczy są takimi najważniejszymi rzeczami do zmian by nasza rodzina znów odżyła na nowo. Liczę na to że starzy wyjadacze wrócą, a także czekam na nowych członków. Mam nadzieję że podołam zadaniu Make Skillownia Great Again. W postach niżej, jak mówiłem można zadawać pytania i pisać opinie a także własne pomysły.

Dziękuje za wszelką pomoc jaką już dostałem, a także za tą która nastąpi. Cóż więcej? Miłych spędzonych chwil na serwerach i forum, pięknych HS i niech Skill będzie z wami już na zawsze!

I tak trzymać Wink.

Forum zamarzło na święta?  

So, who’s in charge now? I need to know who to ignore.
Cytat:Forum zamarzło na święta?  

Forum zamarzło już dawno, ale bezskutecznie starają się to znów ożywić.

Czy tylko ja zauważyłem, że sypło się to od czasu gdy Cs 1.6 zaczął obumierać w skutek rozpowszechniania CS:GO?

Jak dla mnie to Koniec, odeszło od nas wielu, ale co najważniejsze odeszli od nas Ci którzy budowali to od 0, ci którzy pchnęli życie w to Forum. Wystarczy spojrzeć na Stronę Główną  w  "Top 7 Reputacji" oraz "Top 7 Posterów" są to osoby które przyczyniły się do rozwoju, oraz Rozpowszechniania Skillowni!, każdy z nich pozostawił wiele wspomnień, kawałek swojego serca, oraz kawałek siebie i tym osobą chciałem podziękować, za to że dzięki Wam znalazłem się w tym miejscu. Lecz  nic nie trwa wiecznie, niektóre osoby nie znalazły się w Top 7, co nie oznacza że nie przyczynili się do rozwoju, bo każdy dawał cząstkę siebie. 

[*]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2018, 16:37 przez Volter.)
Pograłbym na naszym starym #2... I kto tu jest pesymistą?
Wkład miał każdy gracz który choć raz kupił VIP'a, a takie pitolenie wypadało by palnąć na jakiejś stypie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2018, 19:58 przez QuatZo. Powód edycji: test )
So, who’s in charge now? I need to know who to ignore.
[Obrazek: c1871065061_a_moze_by_tak_pierdolnac_to_wszystko.jpg]

Test godziny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2018, 19:57 przez QuatZo. Powód edycji: e )
test minuty

Skocz do: