Ankieta:
Ankieta jest zamknięta.
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Zamknięty] : Drużyna Skillowni do CS:GO
Wiem, że temat już był poruszany ale mam do was prośbę, nie pisać tutaj bezsensownych postów bo wychodzę do was z poważna propozycją do ludzi grających w GO.

Chcę aby w tym składzie najlepiej byli nasi admini, moderatorzy, zarząd ale też użytkownicy Big Grin

Wiem, że każdy inaczej gra dlatego można utworzyć parę składów, oczywiście nie patrzymy na rangi tylko na umiejętności gracza. Jako "klan" powinniśmy mieć własną mapę, którą będziemy głównie grać.

Jest ankieta, wypowiadajcie się, dajcie jakieś pomysły, Mam nadzieję, że coś takiego powstanie Smile

Jeśli ktoś chce dojść do składu niech według wzoru się zapisuje w poście:

Nick: Pajac
Jak oceniasz swoje zachowanie: Dobrze
Ranga: Silver 3
[Obrazek: rangi_cs_go.jpg]

Zapisani:
1. DeviL

2. QuatZo

3. NitroNeC.

4. ChimeRa

5. 
StrzelamFragiJakMamLagi

6. Drazah

7. 
Kingslayer

8. rouve;a

9. ☜ Endo™ ☞

10. |Er0|

11. Jarzi

12.
~Ninja~

Nick: DeviL
Jak oceniasz swoje zachowanie: Chyba dobrze. Zgranie okej Smile
Ranga: Gold Nova 1

Póki mam czas, mogę się na to pisać. W roku szkolnym, będę mało kiedy dostępny, a co dopiero znaleźć czas na grę...

Nick: QuatZo

Jak oceniasz swoje zachowanie: Gram TP, chyba wystarczy? Tongue

Ranga: Master Guardian II

Nick: NitroNeC. Łoś
Jak oceniasz swoje zachowanie: Zachowanie na TS'ie? Jestem cicho.
Ranga: Master Guardian I

[center][Obrazek: 76561198065087961.png][[/center]

[center][Obrazek: dpbv.png][/center]
Czemu by nie spróbować. Smile

Nick: ChimeRa

Jak oceniasz swoje zachowanie: Nie jestem sztywny i lubię potoczyć beczkę, ale potrafię ogarnąć, kiedy robi się niesmacznie.

Ranga: Gold Nova Master

[center][url="http://steamsignature.com"][Obrazek: 76561198143603569.png][Obrazek: AddFriend.png][/url][/center]
Nie wiem dlaczego ten temat został zamknięty. Fakt może i o tym zapomniałem ale czasy się zmieniły. Mamy serwery do CS:GO, nie wiem czy Kiedro dał by radę postawić 1 serwer taki na 10 slotów na treningi, fajnie by było. Można by potem i gathery grać Wink

A wracając do tematu, zapraszam do zapisów ;D

Tak a propos, to ranga często się zmienia, więc ten zapis jest według mnie niepotrzebny Big Grin

Nick: StrzelamFragiJakMamLagi

Jak oceniasz swoje zachowanie: Nie jestem nerwowy to chyba wystarczy Smile

Ranga: Silver 2

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 22:22 przez strzelam.)
Ale jak by była ta drużyna, to jakieś turnieje na ESL wchodzą w grę, czy tylko jakieś mm tym składem?

ADD ME ON STEAM: bartekqqq
Nick: Drazah
Ranga: Silver 4

Mamy już podstawową 5. Fajnie jak by znalazła się druga Wink A najlepiej to jeszcze tak do 20 osób, zapraszam!

Nick: Kingslayer
Ranga: nova 2 lub 3 (nie pamietam z 3 tyg nie gralem)

Nick: rouve;a

Jak oceniasz swoje zachowanie: Raz gram gorzej, raz lepiej, nie umiem grać z ruskami, niemcami i amerykańcami, co zamykają i uczą jak grać. Gram często dla beczki, jak to ChimeRa powiedział, ale mając team, można się fajnie zgrać. Wink

Ranga: Silver 4, przez tych niemcuf gupich.

Zapraszam do zapisów Wink Chciałbym aby do 20.10.2014 zostały utworzone przynajmniej 2 składy Smile Brakuje 2 osób!

Nick: ☜ Endo™ ☞

Jak oceniasz swoje zachowanie: Jestem spokojnym graczem ;p  lubie grać w grupie , dobre info to podstawa ;D a  potem to już po trupach do celu Big Grin

Ranga: Sliver 2 gram od nowa ;p

Jestem spokojny czasem sie wkurze Tongue lubie grac w teamie i miec dobre info ! Big Grin

mam range silver elite

nick; |Er0|

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014, 20:44 przez Eryk1070.)
@edit

Jednak sie tym nie jaram.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014, 16:38 przez KyrielejSon.)

' Ja tylko prostym sługą jestem przyjacielem muz.

I znam swą rolę na tym świecie stąd płynie mój luz.

I wiem, że tak naprawdę wszyscy pchamy jeden wóz.

Więc daj na luz, daj na luz. '

~ KaCeZet

Nick: Jarzi
Jak oceniasz swoje zachowanie: Dobrze, miewam lepsze jak i gorsze dni.
Ranga: na ta chwile master guardian 1 ale kulam się cały czas miedzy master guardian I a master guardian elite Smile

[center][url="http://steamsignature.com"][Obrazek: 76561198030040160.png][/url][/center]
To mamy 2 składy i 1 rezerwowego Smile Można utworzyć 2 drużyny i wyglądały by one tak:

1. QuatZo

2. NitroŁoś

3. Chimera

4. DeviL

5. Jarzi

Drugi skład:

Cała reszta Wink

Myślę, że to by było dobre, ale oczywiście będziemy grać mieszańce z resztą, czy gathery w tym nie ma problemu Wink

Cytat: 

Wiem, że każdy inaczej gra dlatego można utworzyć parę składów, oczywiście nie patrzymy na rangi tylko na umiejętności gracza. 
Nie patrzysz na rangi, a skład zrobiłeś według nich.

[Obrazek: large.jpg]

@Quatzo,

mimo wszystko, powinien dać szansę pozostałym, zaplanować jakąś grę, czy coś... Temat został założony 2 miesiące temu, ktoś mógł zacząć grać lepiej, kolejny grać gorzej. 

Skocz do: