Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Zamknięty] : SKILLOWNIA TEAM na konkursie?
Witajcie!

Mimo iż nie mamy jako tako teamu, wychodzę z pewną propozycją.

Otóż, chodzi mi o sklejenie "piątki" + rezerwowy do konkursu organizowanego przez nową drużynę e-sportową.

Jest to konkurs w 1.6, on-line. Co to oznacza? Że możemy siedzieć przy swoich komputerach, na swoich fotelach, w swoich domach uczestnicząc równocześnie w rozgrywce.

Pomyślałem o Skillownii, dlaczego? Bo to może być przede wszystkim świetna zabawa, możliwość zgrania się i...

FORMA DOBREJ REKLAMY DLA SIECI!

Oczywiście, jeśli pewna część osób (min. 5) wyrazi chęć uczestniczenia w takiej rozgrywce, zgłoszę nas jako nowy team: SKILLOWNIA (to zostawiam pod dyskusję)

Strona główna turnieju: http://esport.inversion.pl/cs16.php

Obecna lista drużyn: http://esport.inversion.pl/teams.php

Zapomniałbym dodać, dla wygranych wyznaczona jest nagroda w wysokości 500zł, a całość podobno ma być streamowana na twitchu!

I teraz pytanie, czy znajdą się jacyś chętni i czy zarząd wyraża zgodę na stworzenie teamu pod tą nazwą?

Ja bym se pograł jak bd mieć czas Smile

Cytat:Ja bym se pograł jak bd mieć czas Smile
To co DeviL Smile

Tylko znaleźć czas Big Grin

Ogólnie konkurs rozpocznie się po zebraniu 16 drużyn. 

Na tą chwilę jest ich 7, więc jeśli zarząd się zgodzi, zrobimy nowy temat do rekrutacji, a jeśli zbierzemy drużynę, rozpoczniemy jakieś drobne "ćwiczenia". Smile

Jestem za Smile O chętnych się nie martw, na pewno się znajdą Tongue

Jeśli już będzie więcej chętnych, to musicie zrobić jakąś naturalną selekcję, bo jednak jakiś poziom macie reprezentować.

Może się załapię jak mnie weźmiecie ;d

Cytat:Jeśli już będzie więcej chętnych, to musicie zrobić jakąś naturalną selekcję, bo jednak jakiś poziom macie reprezentować.

Przecież to jest oczywiste.. Tongue

To co, Zarząd widzę nie ma nic przeciwko - temat zamykamy, będzie tylko informacją, a wtedy pojawi się temat do zgłoszeń (który zrobię), tak?

Failen działaj zobaczymy co z tego wyjdzie.

Temat został zamknięty.

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu, a wątek

zostanie otwarty ponownie przez administrację.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2014, 19:11 przez Lucky.)
Strona słabo wygląda, wiele błędów i literówek. Wątpię, by to było coś prawdziwego. Chcecie, to próbujcie.

Skocz do: